Okmeydanı Alarko Servisi Hizmetlerimiz

Modern ve dizayn olarak ergonomik kombi üreticilerinden biri olan Alarko marka kombi cihazlarınızın tüm sorunlarını ve yaşamış olduğunuz proplemleri en kısa zamanda çözüme ulaştıran firmamız bu arıza ve sorunları uzman personeli ile en kısa zamanda çözüme ulaştırmaktadır. Firmamız arıza onarımlarında sıfır ve orjinal parçalar kullanmaktadır.

Kombi ürünlerinizin aynı zamanda yıllık periyodik bakımlarınıda yapan firmamız bu bakımları sonrasında cihazlarınızda oldukça yüksek performans gözlenmektedir. Bu performans doğrultusunda cihazlarınızın daha az enerji harcaması ve daha yüksek verim vermektedir bu açıdan cihazlarınızın senede 1 kez bakım yaptırmanız gerekmektedir ayrıca bu bakım haricinde cihazınızın petek temizliği yaptırmak isterseniz bu işlemleride yapmaktayız.

Firmamız  Okmeydanı Alarko marka kombilerinizde sadece garantisi tükenmiş ürünlerine servis hizmetinde bulunmaktadır ürünlerinizin garantisi devam ediyorsa firmamızdan hizmet almak yerine size en yakın Okmeydanı Yetkili Alarko servisine yada Alarko Genel Merkez’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Hizmetlerimizden bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 • Okmeydanı Alarko Kombi Bakımı
 • Okmeydanı Alarko Kombi Arıza Servisi
 • Okmeydanı Alarko Kombi Teknik Servisi
 • Okmeydanı Alarko Kombi Kart Onarımı
 • Okmeydanı Alarko Kombi Söküm Montaj
 • Okmeydanı Alarko İkinci El Alım Satım

Firmamızdan hizmet alabilmek için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Servis İletişim Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Okmeydanı Alarko Servisi

Okmeydanı Alarko Servisi” üzerine 2 düşünce

  • 19 Eylül 2018, 12:05
   Kalıcı bağlantı

   Merhaba kombi bakımlarınızı senede 1 kez yaptırmanızda fayda vardır bu bakımları aksattığınız takdirde cihazlarınızda sorunla yaşayabilirsiniz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir