Ulus Kombi Arıza Servisi

Ulus bölgesinde Kombi Arıza Servisi hizmeti vermekteyiz Teknik servisimiz her türlü kombi arızalanma işlemlerinde müşterilerinin yanında olmaktadır. Kaliteli hızlı ve güvenilir şekilde yapılan hizmetler karşılığında müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Kombilerinizde meydana gelen arızaların ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmalar sayesinde müşterilerin güvenini sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi alabilmek ise internet sitelerinde bulunan telefon numaralarından mümkün olmaktadır. İnternet sitesinde bulunan telefon numaraları müşterilerin kolayca ulaşabileceği şekilde mevcuttur. Her türlü Kombi arıza işlemlerinin gerçekleşebilmesi bir tık uzaklığındadır. Acil Kombi Servisi yapmış olduğu çalışmalar neticesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret göstermekteyiz..  Dolayısıyla olabilecek kombi arızalarının önüne geçmiş olursunuz. Size sunacağımız hizmetin kusursuz olması bizim için en önemli unsurdur. Her yaptığımız işin kalitesini bir sonraki işimize taşır, üzerine daha fazlasını ekleriz. Hizmet kalitemizde hem fazlası sloganı ile müşteri memnuniyetini önemsiyoruz..

Ulus Kombi Bakım Servisi

Kombilerin düzenli ve verimli çalışabilmeleri için bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu bakım işlemleri gerçekleştiren yetkili firmalar bulunmaktadır. Bilge Teknik Kombi Servisi de bu firmalardan birisidir. Servisimiz Kombi arızalanmalarında veya Bakım sürelerinin geldiği noktalarda müşterilere hizmet sunan bir firmadır..

Ulus Kombi Söküm Servisi

Kombi sökümlerinizi Bize yaptırabilirsiniz bizler kombi söküm kombi arıza kombi bakım ve teknik servisiniz olarak tüm marka ve modellerin sökümünü yapabilen ve tecrübesiyle adından söz ettiren bir servis olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve bu sektörde öncü bir firma olmaktır tek amacımız firmamız söküm yaptığı kombilerin bakımlarını ve gerekli tüm arızalarıda yapmaktadır..

Ulus Kombi Teknik Servisi

Ulus Kombi Teknik Servisi olarak her marka kombinize 1 yıl garantili orjinal yedek parça ile hizmet vermekteyiz. Bilge Teknil Servis olarak yıllar boyunca kazandığımız tecrübemizle arızalanan her marka kombinizin tamirini uygun fiyatlarla yaparak sizi mutlu etmeyi hedeflemekteyiz. Kombi tamirinde en önemli hususlardan biride kaliteli parçalar kullanmaktayız ve kombi tamiri önemli bir konu olduğundan güvenmediğimiz kombin ustaları ile çalışmaktayız..

Ulus Kombi Petek Temizliği Servisi

Zamanla yoğunlaşarak tesisattan gelen sıcak suyun ulaşamayacağı adeta sertleşmiş tabakalar oluşturan tüm bu pislik sebebiyle peteklerin alt kısmı sıcak suyla temas edemediği için ısı kaybı yaşanması kaçınılmaz olur. Uzun süre petek temizliği yapılmayan ısıtma sistemlerinin peteklerine dokunulduğunda dip bölümün tamamen soğuk kaldığı fark edilir. Şebeke suyundaki kirecin yüksek sıcaklıklarda metal yüzeylere tutunma eğiliminde olması ve bu eğilimin, sıcaklık yükseldikçe daha da artması neticesinde ısıtma sistemlerinin peteklerinde kireç ve diğer maddelerin birikmesi kaçınılmaz bir durumdur servisimiz uzman kadromuzla hizmet vermektedir. Bizlere dilediğiniz zaman ulaşıp servis kaydı oluşturabilirsiniz..

Ulus Kombi Tamir Servisi

Ulus tamir servisi olarak kombi hizmeti sunuyoruz. Kombi sisteminizin bir kısmı düzgün çalışmıyor veya hiç çalışmıyorsa Bilge Teknik Servisi ile hemen temasa geçebilirsiniz. 20 yıldan itibaren Ulus Kombi arızalarında servis ihtiyacına aynı gün içerisinde çözüm hizmeti vermekteyiz. Aşağıdaki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz..

Mecidiyeköy kombi Servisi

Ulus Yoğuşmalı Kombi Servisi

Yoğuşmalı Kombilerimiz yeni nesil teknoloji ile daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı yoğuşmalı kombilerimiz yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı olarak iki tip cihaz olarak bulunmaktadır. Yoğuşmalı kombilerimiz standart hermetik ve bacalı kombilerden daha tasaruflu çalışmaktadır. Yoğuşmalı cihazlarımızda bacadan çıkan atık gaz ve oluşan su buharını yoğuşma fan yardımıyla yoğuşma eşanjöründe ortaya çıkan enerjiyi tekrar kullanarak %30‘a varan yakıt tasarufu ve çevreye salınan zararlı gaz salınımını azaltır..

Ulus İkinci El Kombi Alım Satım

İkinci el kombi alım satım yapan firmamız alınan kombiyi kullanmanın ne kadar güvenli olduğu da değerlendirilmesi gereken önemli bir konudur. İkinci el kombiye bakım yapılmış olması, değişen parçaların orijinal olması, güvenlik kontrollerinin yapılmış olması, bakım sırasında kombinin marka standartlarına uyulması, doğalgaz vanası ve baca bağlantısında kaçak olup olmadığının kontrol edilmesi durumunda, aldığınız ikinci el kombiyi sıfır bir üründen farksız olarak güvenle kullanmak mümkündür..

Ulus Kombi Servisi Telefonları

Ulus Kombi Teknik Servis Numaralarımız (0212)235 51 18/546 238 72 25) Olarak arayabilirsiniz. Bizi arayarak bıraktığınız arıza kayıt işlemleriniz anında müşteri danışmanımız tarafından teknisyenlerimize bildirerek adresinize aynı gün içerisinde en hızlı şekilde yönlendirilmektedir..

Ulus Kombi Yedek Parça Servisi

Firmamız Tüm Kombi Yedek parça satışı yapmakla beraber arıza,onarım,bakım gibi sorunlarınızıda çözmektedir. Yedek parça temini için iletişim numaramız (0212 254 04 44/0546 238 72 25) den bize ulaşabilirsiniz.

ULUS Kombi GARANTİLİ PARÇA Servisi

Kombi alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından firmamız bünyesinde kombi servisi hizmetleri sunulur. Kombi servisi kapsamında kombilerinizin bakım ve tamir işlemleri tamamlanır. Kombi bakım hizmeti periyodik olarak kombilerinizin tüm potansiyeli ile çalışmasını sağlar. Kombi hata ve arıza tamiri ile kombilerinizde oluşan tüm sorunların çözülmesi sağlanır.

ULUS KOMBİ Servis İletişim Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25 | 0212 254 04 44

 

ULUS KOMBİ SERVİSİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir