Ortaköy Arçelik Servisi Hizmetlerimiz 

Ortaköy ve yakın bölgelere Teknik Servis hizmetini veren firmamız cihazlarda yaşamış olduğunuz kombi arızalarını çözmek için kurulmuştur ve kurulduğu andan bu zamana kadar tüm müşterilerimizi arızaların çözümü konusunda mutlu etmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Genel olarak firmamız özel teknik servis olarak hizmette bulunmakta ve sadece garantisi tükenmiş cihazların arızalarını onarmaktadır eğer cihazınızın garantisi henüz dolmamışsa sizin Ortaköy Yetkili Arçelik Servis‘ine ulaşmanız gerekmektedir dilerseniz Arçelik Genel Merkezinden‘de yardım alabilirsiniz.

Ortaköy ve civarındaki tüm bölgelere servis hizmetinde bulunan ekiplerimiz Kombi ürünlerinizin arıza onarımlarını bakımlarını ve parça değişimlerini birebir yerinde yapmaktadır. Hizmetlerimizin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Ortaköy Arçelik Kombi Bakımı
  • Ortaköy Arçelik Petek Temizliği
  • Ortaköy Arçelik Kombi Arıza Servisi
  • Ortaköy Arçelik Kombi Kart Tamiri
  • Ortaköy Arçelik Parça Değişimi
  • Ortaköy Arçelik Söküm ve Montajı

Bu semte özel olarak kombi bakım ve petek temizliği kampanyalarımız olmaktadır bu sayede kombi cihazlarınızın bakımını ve peteklerin (Radyatörlerin) temizliğini aynı anda yaptırırsanız %30 servis indiriminden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimizden gün içinde yardım almak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Arçelik Kombi Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25 Whatsapp Yardım Hattı

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Ortaköy Arçelik Teknik Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir