Okmeydanı Buderus Kombi Servisi

Yeni teknolojiler ile Kombi üretiminde bulunan Buderus marka ısı sistemleri üreticisinin üretmiş olduğu tüm Kombi modellerinin arızalarını tamir etmekte ve bu tamirlerini aynı gün içinde acil servis adı altında yapmaktadır.

Kombilerde yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunda kısa bir süre içinde çözüm arayan müşterilerimize özel olarak gezici araçlarımız ile servis hizmetinde bulunmakta ve bu hizmetlerimiz doğrultusunda sizlere en kısa zamanda hizmet etmekteyiz. Firmamızın cihazlardaki arıza onarımı, bakımı ve parça değişimi gibi hizmetlerimiz mevcuttur. İstanbul Avrupa yakasında merkezi bulunan firmamızdan aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz.

  • Okmeydanı Buderus Kombi Servisi
  • Okmeydanı Buderus Petek Temizliği
  • Okmeydanı Buderus Parça Değişimi
  • Okmeydanı Buderus Kart Arıza Onarımı
  • Okmeydanı Buderus Tamir Servisi

Firmamız kombi ürünlerinizdeki arızaların giderilmesinde kullanılan parçalar orjinal parçalar olmakla birlikte bu sıfır parçalara 1 yıl firma garantisinde bulunmaktayız. Hizmetlerimizden yararlandığınızda merkezimizde kayıt altına alınır ve bu sayede bir dahaki arızanızda size daha hızlı ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca Kombi bakımlarınız ile petek temizliğinizi aynı anda yaptırırsanız firmamızın kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kampanya İndirimi : Kombi Bakımı + Kombi Petek Temizliğinde %30 indirim.

 

Hizmetlerimizden yardım talep etmek ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Servis İletişim Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Okmeydanı Buderus Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir