Maslak Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Maslak ve yakın bölgelerdeki tüm kombi markalarınızın genel merkezi olarak siz değerli kombi kullanıcılarının arızalarının onarımı cihazların bakımı, parça değişimi gibi servis hizmetlerimizi sunmaktayız. Firmamızdan almış olduğunuz tüm hizmetlerimizde firma resmi formu kesilerek hizmet verilir. Kombinizdeki sadece arızalar değil bakımları ve petek temizliği gibi hizmetleride vermekteyiz.

Kombi ürünlerinizdeki tüm parçalar ve elektronik kart tamirleri hizmetini vermekteyiz tamir olabilecek kart tamirleri firmamızın elektronik bölümünde tamirleri yapılarak 6 ay garanti vermekteyiz.

Firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Maslak Kombi Bakımı
  • Maslak Kombi Arıza Servisi
  • Maslak Kombi Teknik Servisi
  • Maslak Kombi Kart Tamiri
  • Maslak Kombi Petek Temizliği
  • Maslak Kombi Parça Satışı

Firmamız arızalanan ürünlerinizdeki tüm sorunları aynı gün içinde tamir etmektedir. Genel olarak vermiş olduğumuz hizmetler hemen aşağıdadır.

Maslak Kombi Petek Temizliği

Kombi ürünlerinizdeki petek temizliği yapılmadığı takdirde peteklerde ısınma sorunları yaşayabilirsiniz bu ısınma sorunları genelde peteklerin iç kısımlarındaki sıcak su kanallarının tıkanmasından kaynaklanmaktadır. Firmamız bu sorunların giderilmesi için peteklerin içlerini makineli bir şekilde temizliğini yapmakta ve ısıtma sorunlarınızın tamamını ortadan kaldırmaktayız.

Firmamız petek temizliklerini makineli ve ilaçlı bir şekilde yapmaktadır.

Maslak Kombi Bakımı

Maslak ve civarındaki tüm semt ve mahallelerinin kombi genel bakım ve periyodik yıllık bakımlarını yapmktayız. Kombilerinizdeki rutin  işlemlerden biri olan bu hizmet sayesinde tüm pas ve kirlerden arındırılır. Bu sayede cihazların arızalarının önüne geçilmiş olunur.

Firmamızdan tüm hizmetlerimiz konusunda servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Maslak Ferroli Kombi Servis Telefonu
0212 235 23 30
0546 238 72 25 Whatsapp Yardım Hattı

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Maslak Kombi Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir