Hasköy Klima Teknik Servisi

Hasköy Klima Arıza Servisi

Klima arıza bakım ve teknik servis firmamız her zaman güven ve kalitenin adresi olabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan ve her bir teknisyenlerini özenle seçerek siz değerli müşterilerine en hızlı bir şekilde teknik destek vermektedir. Uzman kadromuzla en üst güven ve kalitede hizmetlerimizi bir yıl yedek parça ve işçilik garantisi sunmaktayız. Firmamız tarafından yapılan tüm teknik işlerimiz işinin ehli tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından en güvenilir bir şekilde en kaliteli olarak sizlere sunulmaktadır. bizler sizler için hizmet sektörünün öncü bir firması olmak için 2010 yılında çıktığımız bu yolda her daim güvenin adresi olmak için mücadelemizi sürdürmekteyiz. Klima teknik servisini olarak her yıl yapılması gereken klima bakımlarınızı bu dünyayı ve ülkemizi saran korona (covid)19 hastalığı dolayısıyla yılda 2 sefer yaptırmanız mecburi olmuştur biz firma olarak korona ile ilgili tüm personelimizi özel bir şekilde eğiterek ve gerekli tüm tedbirler olan Maske, Eldiven, Bone, Dezenfekten ve diğer tüm tedbirlerimizi alarak sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Bakımı yapılmayan klimalar klima hastalığı dediğimiz lejyoner hastalığı ortaya çıkmaktadır ama bu günlerde oluşan hastalık olan korona hastalığı sebebiyle bakımlarınızı kesinlikle yaptırmalısınız..

Hasköy Klima Teknik Servisi

Klima teknik servisiniz olarak bize ulaşmanız ve bizden klima teknik servis hizmeti almanız sizi mutlu edecektir teknisyenlerimiz her zaman özenle işini yapan ve tüm tedbirlerini alarak sıkıntılı olduğumuz şu hastalıklı dönemlerde tüm alınması gereken tedbirlerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Hep teknisyenimizin kendi hayatı ve siz değerli müşterilerimizin hayatının önemi için Tüm çalışanlarımız Maskeli Eldivenli ve dezenfekte koruyucu tüm ekipmanlarla sizlere hizmet sunmaktadırlar. Bizler en etkili klima teknik destek ve teknik servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız..

Hasköy Klima Bakım Servisi

Klima bakımının önemi tüm dünyayı saran korona hastalığında dahada önem taşımaktadır biz Bilge teknik servis olarak kirlenmiş ve hava almayan klimalarınıza dezenfekte klima ilaçlarımızla en kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Bize ulaşmanız ve bizden hizmet almanız sizin için en etkili bir şekilde mutlu edecektir. Her yılda iki defa yapılması gereken klima bakımlarınız için firmamızla anlaşma yaptığınız takdirde sizlere en güvenilir en kaliteli hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla yapmaktayız.

Hasköy Klima Montaj Servisi

Hasköy Klima Söküm Servisi

Hasköy Klima De Montaj Servisi

Hasköy Vrf Klima Servisi

Hasköy Klima Arıza Servis Numarası

Hasköy Acil Klima Servisi Numaraları

Hasköy Aynı Gün Klima Servisi

Hasköy Klima Servis İletişim Numarası
0212 235 51 18 | 0212 238 72 22
0546 238 72 25 | 0212 254 04 44
Hasköy Klima Arıza Bakım Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir