Çeliktepe Baymak Servisi Hizmetlerimiz

Çeliktepe ve civarında Baymak marka kombi ürünlerinizin arızalarını bakımlarını ve parça değişimlerini kısa zaman içinde tamir etmekte ve tüm sorunlarınızdan kurtulmanız sağlanmaktadır. Baymak kombi cihazlarınızın aynı zamanda Petek Temizliği ve Kombi Bakımı gibi işlemleride yapmaktayız. Cihazlarınızın arızalarında parça değişimlerimiz sıfır ve orjinal parçalar şeklinde yapılmaktadır ve bu değişen parçalara 1 sene firma garantisi vermekteyiz.

Başlıca hizmetlerimiz hemen aşağıda bulunmaktadır.

  • Çeliktepe Baymak Kombi Bakımı
  • Çeliktepe Baymak Kombi Petek Temizliği
  • Çeliktepe Baymak Kombi Parça Değişimi
  • Çeliktepe Baymak Kombi Tamir Servisi
  • Çeliktepe Baymak Kombi Söküm ve Montaj Servisi

Neden Biz ?

Kombi arızalarınızın onarımında neden bizi seçmelisiniz yada neden bizden hizmet almalısınız hakkında size şunları söyleyebiliriz öncelikle aynı gün içinde hizmetlerimizden faydalanırsınız ve bu hizmetlerimizin sonucunda yapılan işlemler firma resmi formumuz kesilerek size bilgisi verilmektedir. Ayrıca fatura kesimi yapabilmekteyiz tüm bunlar bizi seçmeniz için nedenlerimizdir.

Çeliktepe Petek Temizliği

Kombi ürünlerinizin petekleri ısıtmamaya başladığında peteklerin iç kısımlarının tıkanmasından kaynaklanma ihtimali çok yüksektir işte bu tıkanıklıkların açılması için firmamız peteklerinizin içlerinin temizlenmesini sağlamaktadır. Bu temizlik sonucunda kombinizin petekleri yine eski şekilde ısıtmaya başlamaktadır.

Çeliktepe Kombi Bakımı

Kombilerinizin bakımsızlıktan arızalanabildiğini biliyormuydunuz ? Evet yanlış duymadınız kombi cihazlarınız bakım yapılmadığı sürece arızalanma ihtimali çok yüksektir. Bu arızaların oluşmaması ve kullanmış olduğunuz kombiden tam performans ile yararlanabilmeniz için her sene rutin periyodik bakımlarını yapmaktayız.

Hizmetlerimizden faydalanmak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Arçelik Kombi Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25 Whatsapp Yardım Hattı

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Çeliktepe Baymak Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir